کد خبر : 2197
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴

ورود افراد متخصص و اقتصاددان به مجلس در راستای گام دوم انقلاب

ورود افراد متخصص و اقتصاددان به مجلس در راستای گام دوم انقلاب

فرازخبر – حمیدرضا رحیمی نیا دوازدهم مرداد ماه ۹۸: موقعیت شناسی و آمایش مدیریتی یکی از راهکارهای برون رفت از چالش های پیش رو و شکست استکبار جهانی در جنگ اقتصادی است. همانگونه که همه استحضار دارند هم اکنون استکبار جهانی و ایادی آن جنگ اقتصادی تمام عیار را با نظام مقدس جمهوری اسلامی شروع

فرازخبر – حمیدرضا رحیمی نیا دوازدهم مرداد ماه ۹۸: موقعیت شناسی و آمایش مدیریتی یکی از راهکارهای برون رفت از چالش های پیش رو و شکست استکبار جهانی در جنگ اقتصادی است.

همانگونه که همه استحضار دارند هم اکنون استکبار جهانی و ایادی آن جنگ اقتصادی تمام عیار را با نظام مقدس جمهوری اسلامی شروع کرده اند زیرا در سایر نبردها ازجمله نبرد فرهنگی و سیاسی و …با هوشیاری ملت شریف ایران شکست خورده اند..

لذا میطلبد همه با وحدت کلمه و استقامت به مقابله با این نبرد نابرابر بروند..

آمایش مدیریتی در شرایط خاص کنونی از جمله در اجرای گام دوم و انتحابات های مجلس شورای اسلامی و رباست جمهوری باید صورت گیرد..
اکنون لازم است برای انتخابات مجلس افرادجوان،متخصص و اقتصاد دان وارد عرصه شوند تا با تشکیل مجلسی جوان و متخصص و اقتصاددان در این نبرد نابرابر پیروز و سربلند بیرون بیاییم زیرا در صورت پیروزی در این نبرد استکبار جز تسلیم راهی و گزینه ای دیگری ندارد که امتحان کند ..
بنابراین همه باید در راستای گام دوم انقلاب از ورود اقتصاددان های متخصص استقبال و سایر افراد را متقاعد کنند که در این شرایط حساس از خود گذشتگی نشان دهند و در راستای تشکیل مجلسی جوان و متخصص همراهی های لازم را عنایت فرمایند.

البته این به معنا نیست که متخصصین سایر رشته ها شایستگی ندارند ولی در این موقعیت حساس و جنگ اقتصادی میبایست متخصصان همان نبرد یعنی اقتصاددان های برجسته وارد عرصه شوند چون بیشتر میتوانند ما را به مقصد و پیروزی برسانند…

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.