کد خبر : 477
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸

یک فعال سیاسی در گفت و گو با فرازخبر:

احتمال عبور اصولگرایان از هدایتخواه و روشنفکر وجود دارد/ بعید می دانم هم هدایتخواه و هم روشنفکر نامزد انتخابات شوند

احتمال عبور اصولگرایان از هدایتخواه و روشنفکر وجود دارد/ بعید می دانم هم هدایتخواه و هم روشنفکر نامزد انتخابات شوند
فعال سیاسی اصولگرا در استان کهگیلویه و بویراحمد از احتمال عبور جریان اصولگرا از دو کاندیدای مطرح انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی در حوزه انتخابیه و بویراحمد خبرداد و اظهارداشت: اگر " آقای هدایتخواه و آقای روشنفکر "‌ در سرجمع به وحدت نرسند احتمال ورود گزینه سوم  از این اردوگاه وجود دارد.

” بهرام موحدزاده ” در گفت و گو با فرازخبر از یاسوج گفت: تمام بزرگان و معتمدین جریان اصولگرا بر اتحاد آقایان هدایتخواه و روشنفکر تاکید دارند و آقایان نیز بایستی بفکر جریان بوده و متحد شوند.

وی با بیان اینکه بعید می دانم هم دکتر هدایتخواه و هم دکتر روشنفکر نامزد انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا شوند، خاطرنشان کرد: بالاخره اتفاقی برای این آقایان خواهند افتاد یعنی یا یکی از اینها کنار خواهد رفت و یا گزینه سومی از جریان اصولگرا نامزد انتخابات پیشرو خواهد شد.

این استاد دانشگاه، کاندیداتوری همزمان دکتر روشنفکر و دکتر هدایتخواه برای حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا را بصلاح جریان اصولگرا ندانست و تصریح کرد: قطعا نامزدی همزمان این آقایان بنفع و بصلاح جریان اصولگرایی نیست.

موحدزاده گفت: جریان اصولگرایی باید به شکل منسجم تری وارد انتخابات مجلس آینده شوند و بطورحتم معتمدین این جریان ساز و کارهای اتحاد را طراحی و اجرایی می کنند.

دکتر روشنفکر تاکنون در نشست های اصولگرایان استانی و شهرستانی حضور پیدا نکرده است

وی در پاسخ به این سوال که آیا دکتر روشنفکر تاکنون حاضر به برگزاری نشست با بزرگان جریان اصولگرایی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا شده است یا خیر؟ هم ادامه داد: براساس آنچه ما تاکنون شنیده ایم ایشان در در نشست ها حضور پیدا نکرده اما برخی از نزدیکان ایشان در این نشست ها حضور داشته اند.

این فعال سیاسی اصولگرا افزود: تاکنون نشنیده ام که دکتر هدایتخواه گفته باشد نامزد انتخابات آینده می شود و البته به دکتر روشنفکر هم می گویند نامزد احتمالی.

موحدزاده تاکید کرد که هیچ بحثی تاکنون راجع گزینه های انتخاباتی نشده و تلاش بزرگان و معتمدین جریان اصولگرا بر پایه وحد و اتحاد بین نامزدهای این جریان بکار گرفته شده و می شود.

وی در پاسخ به این سوال که اگر رقابت انتخابات بین آقایان حاج زارعی نماینده کنونی بویراحمد و دنا در خانه ملت، دکتر هدایتخواه ، دکتر روشنفکر و یکی از گزینه های اصلاح طلب باشد، چه نتیجه ای را متصور می شوید؟ هم تصریح کرد: در چنین شرایطی گزینه اصولگرایان پیروز انتخابات خواهد بود با این شرط که اصلاح طلبان همانند دور گذشته به اردوگاه ” زارعی ” نپیوندند.

این فعال سیاسی گفت: هنوز کاندیداهای اصولگرایان در استان کهگیلویه و بویراحمد مشخص نشده و بصورت گزینه ای هم تصمیمی گرفته نشده و آنچه مطرح است اتحاد در بین این جریان می باشد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.